Paks II. vezetéklogisztikai megközelítésben

A Junior Professzori Klub soron következő rendezvényén Bajor Péter tart előadást a paksi atomerőmű aktuális kérdéseiről, múltjáról, jelenéről és jövőjéről.

Helyszín: Irodalmi Kávézó

Időpont: 2014. október 6. 18.00

A Klubestek célja a közösségi élet fellendítése Egyetemünkön.  Így jobban megismerhetjük egymást, a kollégák kutatási területét, tapasztalatot cserélhetünk, segítve ezzel egymás szakmai fejlődését, szélesítve a tudományos látószögünket kihasználva a tudományterületek határán elhelyezkedő problémák megoldásában rejlő lehetőségeket. A rendezvények alkalmával a meghívott előadó az első 15-20 percben gondolatébresztő jelleggel előadást tart egy adott témában, amit kötetlen beszélgetés követ. A jó hangulathoz a rendezők egy kis harapnivalót és egy pohár italt biztosítanak. A rendezvényeken való részvétel ingyenes, a kötetlen összejövetelekre várunk szeretettel minden egyetemünkön dolgozó, magát az intézmény iránt elkötelezettnek érző fiatalt!